Friday, June 6, 2008

UUS algus

Pokkeirga on nagu on.Pokker on viimastel aastatel tohutult arenenud.Kasvõi pargis näen,et töölisklass mängib juba sellist pokkerit,kus paar aastat tagasi selle tasemega paistsid silma ainult prod.Kas. kõike muuve,slowplayd,squeese played,resteale jne suht sagedasti,kui paar aastat tagasi olid sellised muuvid suht harvad.Lisaks on hakanud pokkeirtoad positsioone kindlustama turul ja nad ei pea enam nii kõvasti võitlema kliendi nimel.St PROMORAHAD on hakanud vähenema ja mis seal salata see mõjutab ka otseselt prof pokkeirmängija rahakotti.
Mis seal salata tuleb mõelda tulevikule.Seda pakub aktsiaturg
Nüüd juhendab mind Euroopa tipptrader.Tegu siis aktsiatega kauplemisega
nt zecco.com saab teha tasuta tehinguid
Jah sõbrad ,vahetan nokamütsi ja päikseprillid ülikonna vastu:)

1 comment:

Naxer said...

Njh. Kes keelab omal eest ära areneda. Pealegi ma ei näe Pargis siiski nii hirmsasti neid advanced move ja playsid, pigem ikka võidavad need regularid, kes on üsna tight agressive (Priit Oja, Elmik, Meeksa nt) nende arvelt, kes ei oska mängida ja lihtsalt blowivad oma nuppe palju sitemate kätega laiali neile, blufivad liialt jne.
Turgudega on nii, et Soros ennustas, et kukuvad kõik lähiajal suht kokku. Ah, krt teab, vbl on seniilse vanamehe sonimine. Edu igatahes!