Wednesday, July 15, 2009

TEAM UVS poker

Mnjah nüüd grindin kogu aeg Uvs pokeris. Soft on yllatavlt hea ja kiire. Aga vastased on tugevamad kui ma algul arvasin. Avapauk on Summer festivalil, eks näeb mis edasi saab.

Kindlasti on meil suht tugevad mängijad ja arvan, et Summer festivalil kindlasti mõni teami liige hitib korralikult. Mulle isisklikult avaldas ME-l Türneri mäng muljet. Samas ega ka Runnar pole papist poiss. Silver areneb pidevalt pargi regularidega maadeldes.

Nii, et teil kõigil on võimalik teami liikmete vastu oma oskusi proovida.

Mis veel on juhtunud. Ostsin autoplatsilt auto(BRC autokeskus). Aga..selgus, et autol ülevaatus enam ei kehtinud ja ülevaatuselt läbi ei saanud. Kui arvasin , et hakkab mingi nuss pihta, siis minu üllatuseks BRC autokeskus lubas vajalikud asjad ise korda teha(oma kuludega). Igatahes loodame parimat ja praegu on auto nende käes olnud juba 3 päeva peale rahade maxmist.
Igatahes olen vahepeal ka ühistransporti kasutanud. Aga sry enam ei suuda ühistranspordiga liikuda. Igasugsued purjus tibladega ja assotsiaalidega maadlemine ühissõidukites pole just meelakkumine.

4 comments:

Priidud said...

tänud kiituse eest, kuigi algul mõtlesin et jätan selle summer festifali puhkuse tõttu vahele, siis praegu on plaan isegi kohale tulla. eks paistab.

Türner

Codecci said...

Priidu mäng ME-l? mis see ME on? :p

Priidud said...

pakun et EMV mõtles, eesti meistrivõistlused jaanuaris, olime ühes lauas. Olin laua kapten siis seal suht, laud oli kohalikke olümpsi regulare täis.

vsiu100 said...

mis auto kasuks otsustasid?