Saturday, January 29, 2011

EMV ME

Teeks ka väikse kokkuvõtte me-st
Alguses hilinesin ca 2 tundiˇ. Pajumaa tuli vastu ja tegi nalja, et Hemuth jälle tuleb.. Tegelt on ka hilinemiseks kindel põhjus. Niikuinii pean terve päev kasiinos olema. Ma ei taha oma väärtuslikku aega kulutada sellle, et pean seal passima, milllal turka algab vms Suhelda inimestega jõuab anyway
Jõudsin alla lauda, kus oli Indrek A(2 koht) Ahman ja tundus, et oli ka paar nn tundmatut nägu, kes said aru mida nad teevad.
Igatahes mäng oli väga loose ja 3 bette üldse ei respectitud.
Ehtne näide. raiiti 450 c c ma sb poppan 1750 peale K9s. Üks tüüp callab flop 927 vms.
hmmz kas ma olen ees? Kohustuslik jätkupanus 2250 vms tyyp callab turn Q. ma ch ta bet 2k. Ma call river väike blank, ch ch vastane näitab QJo WTF!!!
kas mind mängiti üle või mitte ei oska öelda, aga peale pausi oli järgi 10k...
Ahman näitas ilusat mängu ja oli esimeseks breigiks oli 60k ja hiljem juba 160 k kui blindid olid 600...
Virelesin 10k-ga kuni viidi uude lauda, kus olid elite mehed pravon ja vahter. Codecci, purpur ja pargi regular Lebedev.
Otsustav hetk oli kui Lebedev avas ctf ma leian bb jto ja ostustasi nuppe panna. Lebedevilt kiire call aj ja ma imesin masti välja. Järgmine käsi põrkusime Lebdeviga uuesti , seekord aa vs jj ja uus duubel mulle. Riismed shoves Lebedev ctf ja ma ka bb 66 callasin ta 9T vms voitsin ka selle flipi ja Lebedev out ja tema kogu staki imesin endale. ja Stack ca 70k
Paljukiidetud codecci mäng eriti muljet ei avaldanud nähtu põhjal.
Sain siis lõpuks allmaailmast ülesse ja otse uude lauda.
Vasakule maandusid suurte stakkidega Jüri ja naxer ca 100k stakid. Laud oli supereasy, aga pos ei olnud hea. Tundus et esimene päev hakkas väikselt lõppema ja iniemsed juba steamisid. Ikka tehti 30bb halbasi light shovesi ja calle.
Naxer duubeldas ülesse väikseid shorte. Igatahes tundsin juba tema poolt väikset tilti ja nn turnats kopp ees olekut.
Igatahes see oleks olnud ideaalne periood oma shortstakki 3x enne teist päeva.
Laud lagunes ja viidi uude lauda. Lauas domineeris Hein monsterstakiga
Laud oli enam-vähem sama mitu mängijat olid päevast tydinud ja panid suht normide stakkidega nuppe...Ehtne näide kui tähtis on pokkeris DISTSIPLIIN

Andsin veidi ära, kui jüri kogua eg 3 bettis mind ja pidin järgi andma ja lõpetasin päeva ca 60k ja lootust andvana teise päeva.
Lauas siis olid endiselt Jüri suure stakina ca 150k, minshort kassike ja võhandu jne
Võhandu duubeldas oma staki ca 70k peale, kuni meie teed põrkusid ak vs jj ja flip tuli ära ja võhandu out. Nüüd tudnsin ennast mugavalt, oli norm 150k stakk ja olin vaikselt laua kapteni tiitlit omandamas. Vahepeal võtsin ka välja shordi anduandu aq vs kq ja stack ca 200kplus ja kuuldatavasti olin tol hetkel top4 staki hulgas ja oma laua chipleader. Võhandu kohale toodi Naxer kes oli 15k pealt tulnud tagasi suurde mängu 100k stakiga.
Kahjuks naxeri mäng jättis väga kehva mulje. Ta lihtsalt tiltas ja tegi lightcalle laua meganittide vastu...ja kiiresti oli out.
Jõudis kohale ka magama jäänud ahman, kelle stack oli kukkunud 60k pealt 30k peale.
Aga minu kurvastuseks naxeri tiltamisele kasvas meelis kohe staki 100k peale. Pole hea tunne kui hea mängija saab staki ülesse.
edasi laua break ja cl henry tuleb lauda 300k stakiga. Vahepeal 3bettisin ka henry utg raisi jj-ga ja pidin ta 4betile alla andma. St seda, et mu stack oli 200k pealt kukkunud ca 120k peale ja olime jõudmas bubblesse.
Bubbles mängis henry ilusat pokkerit ja kasvatas staki 500k peale. Teised nitistusid. Isegi Ahman sai henry vastu yhe valusa hoobi laua kapteni võitluses ja langes shordiks.
Vahepeal tegin jj henry vastu duubli bubbles ja läksin teise päeva toreda keskmise stakiga.


Kolmandas päevas oli uus table draw ja minu kurvastuseks oli mu paremal käel forell monsterstakiga, priit, koka ja ahman.
Forell mängis isegi üllatavlt passiivselt, kuigi stakilisa ta bubblega teenis.
Avastasin ka mõne leak-d priidu ja ahmani vastu. Ahmani viga tundus nt see, et tahtis liiga palju nn safe postfloppi mängida. a la raise 40 ta 150k stakiga call aq-ga...raise 20k short shoveb 60k ta fold jne...
Kokal vedas kovasti sest sain BB pealt walki kui ma leidsin selat aq ja 66. Samas koka oleks sb pealt ilusti võinud ju actionit teha väikse stakiga. Igatahes ilus distsiplineeirtud shortstack mäng tema poolt.
bubble lõppes ja ma olin oma stakki suutnud hoida. otsustav jaotus oli see, kui raisisn ep JJ-ga forell tagant callab tagant ja saime flipilaadses olukorras sisse.
Jah fl ei saanud, aga tegin kõik õieti ja midagi nuriseda pole põhjust.
Henry sai teenitud võidu, sest sry peale minu ja forelli väljalangemist oli fl-s palju dead money järel
Minu arust paljud mängijad alanhindavad henry solid stiili. Tal ei ole vaja teha light 3 bette, tal pole vaja ennast tyhjaks bluffida. Piisab sellest kui ai-des ees olla monsterstakiga
GL henry

1 comment:

Naxer said...

Ei tiltanud mitte-kuigi Sulle või ka teistele võis see nii näida kohati, kuna püüdsingi selle imago peale mängida lõpus. Et kui saan premium käe siis ka makstaks. Lihtsalt stäkk vajus, blindid/anted tõusid ning ma ei tahtnud langeda alla 40-50BB, kuna siis ei saa enam mängida postflop pokkerit ja läeb asi nagunii crapshoodi peale. Samuti võiks öelda, et Su JT vms asjad ja väljaimemised oli tiltamine, lisaks mitmed flipid, mida pidid võitma, et ellu jääda ja rahasse jõuda. Mul polnud peale turniiri viimase käe enne ühtki flippi, kus oleksin allinn olnud ise.