Tuesday, March 25, 2008

Warssawi EPT järelkaja

Warssawis oli lahe.5 päeva läks kui lennutiivul.Õigemini jäi aega väheks.Linnaga ei jõudnutki tutvudagi,sets pidev marsruut oli hotell-kasiino-hotell-lennujaam
Turniiirga sain ühele asjale kinnitust.Spetsiaalselt osa bankrollist sinna suunata oleks hullumeelsus.
Lisaks igasugsue ajalise kui ka rahalise ressursi panemine sateliitidesse tundub suht väsitav.
Ehk teisisõnu terve aasta rabeleda ja katkuda juukseid,et kas ma sateliidilt kuskile suurturnale saan mängima tundub mulle pointless.Suurturnal mängimine on kindlasti lahe kogumus,kuid ta pole selline kogemus,et peaks nahast välja hüppama.Et nagu oleks valge neeger ,kes on saanud võimaluse külastada eliitkaubamaja,et sealt hilpe osta.
Varssawist..

Kasiinos käis üldiselt üks kõva gamblimine.Isegi nägin kuda pokkeri prod nägu naerul rulli üle valasid max bettidega ja cash games naljaviluks iga käs allinni läksid või vabatahtlikult ante mängu panid...See oli minule veidi masendav vaatepilt,kes võitleb iga EV rahaühiku eest.
Mul on selle kohta ka teooria.On isikuid,kes on karjääri alguses mingi suura turna ära kobistanud.Natuke karismat juurde ja on saanud mingi saidi alla.Siis vennad konkreetselt käivatki ainult turniiridelt turniidele joomas ja gamblimas.Aeg-ajalt saavad muidugi kuskile pihta ka.Siis jälle öeldakse ,et mr x on juba see aasta võitnud 100k$ auhinnaraha!
Aga see on pokker ja sinna pole mdiagi teha.Pokker ei sõltu ainult mänguoskustelt vaid kõige tähtsam -Kuidas ennast müüa oskad jne

Mängisin Varssawis ka cashgame ja suutsin omahas AAxx allinni minna,kus 3 meest callis...
Jah oh sa imet AAxx võitis ja korjasin 3,5 buy ini! Kahjuks sain cashi mängida ainult ühe päeva ,sest lihstalt aega ei jäänud.
Ülejäänud aja pelasime Kolgiga(ala savikoti) BJ.Piinasime mis me piinasime jooksu,aga plussis lõpetasime.
Järgmine aasta kindlasti tagasi,isegi kui ME piletit ei saa:)
Elame näeme.

1 comment:

Anonymous said...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Flores Online, I hope you enjoy. The address is http://flores-on-line.blogspot.com. A hug.