Tuesday, August 4, 2009

summer fest 2200nl

summer fest algas siis minu japks suht kiirelt. Esimene level lihtsalt tõin lauda aktiivsust kuni tuli tsustav käsi
Kaarel Võhandu raisib CTF mingi 120(BB 40) SB callib ja nähes T6s otsustan callida
flop tuleb mingi Q67. Betin 80 molemad callivad. turn 4.sb ch ma ch,kaarel paneb nüüd 300, sb callib. Tunnetasin neis nõrkust ja poppasin 1200 peale vms. Kaarel mõtles ja mõtles call, sb ägisedes foldib. Turniga tuli ka mastidraw. River ruutuT Ja suht mõtlemata shoven,Kaarel callib ostetud mastiga ja mul jääb mingi 1200 järgi. Alguses tundsin et mängisin halvasti, aga tagantjärgi T sunnib mind shovema kui ma sellise riskantse plaani valisin.
Edasi tiksusuin shhordina, kuni viidi "vana rivaali" naxeri lauda.
Blindid olid juba 100 ja stack mul ca 1300.
Üks huvitav otsus mis ma tegin. Leian MP2 vms AJo. Ees folditi. Ma tean et openshove oleks -EV. Alternatiiv oleks fold voi limp. Otsustasin limbi kasuks ja naxer porutabki 400 raise LP, teised foldivad. See koht oli suht oluline, sets ma tean ,et naxer teab et ma ei limbi shordina niisama...Seega ma tean sellest lähtudes et ta ei raisi seal pasaga. Ja seda kõike arvesse võttes foldisin. Naxer näitas A-d pärast ytles et tal oli ak-hea read...

Järgmine suht käsi naxer raisis 400 ep-lt(BB 150) mul oli ca 1200. Enne mind callis 2 tyypi ma leian 55 ja otsustan teha väike "gamblimise" lootes et ehk tekib dead money potti. Naxer ei mõtle kaua ja virutab oma 8k staki allinni. teised vingerdades obvous foldivad. Naxer avab 64s mul 55 ja 6 flopis ja out.
Samas suht hea muuv naxeri poolt-tekitab endale surnud raha+saab nn suht tasuta hea gambleri imago-ise oleks sama teinud tema asemel.
Seega homme proovime paremini!

2 comments:

Ajuvaba said...

Kas hiljuti uvs-iga liitunu paketti kuulub ka Kiiev EPT?

Blogger said...

Quantum Binary Signals

Professional trading signals sent to your cell phone daily.

Follow our signals NOW and profit up to 270% a day.