Sunday, January 3, 2010

uus aasta

Detsembrikuu mingis mõttes osutus küllatki edukaks. Unibeti h raames sai unibetis kõvasti mängitud ja käivet tehtud. Mänguliselt võitsin+ veel rakeback.
Tegin algust ka starsiga. Kuid peab mainima , et mul on starsis veidi raskusi mängu beatimisega. Mingil hetkel tunduks nagu tehakse vigu, aga siis tunduks nagu mingi päev, et mängud on väga rasked. Jaanuari kuus siiski võtan vastu rünnaku 2, kui saan vabad vahendid, et starsi kanda.
Jama lugu on see, et unibetis on rahad kinni ja mu likviidsus on täielikult halvatud. Kaalusin juba osa väärtpaberite pos-i sulgemist, et rahaks teha.

Mis on aastaga muutunud? Kindlasti on tase tugevamaks muutunud. Võita pole sugugi nii kerge ja vigu ei tohi teha. Kindlasti tuleb veel edulugusid, kui tavaline pokekrimängija ei tohiks nend elugudega kaasa minna ja jääda siiski reaalsuse piiridesse.
Mis edasi? Kindlasti on plaan hakata rohkem live mängima. EMV võtan vast kõigist osa, Holdem series ja kindlatsi ka hakkan Unibet Openi külastajaks.
Aga , et seda teha tuleb siiki cashi mängida mõnda aega,et neid turniire võimaldada.

Kui aus olla siis mul pokkerist täiega kohati siiber. Kõik need haiged pargi cashgamed,mürka hittimised, pokkeri promouudised, edulood- kõik see ajab tilti

Et kõrvalt kauplen ka börsil, siis võib kauplemisega suht rahule jääda. Esimest korda lõpetasin plussis ja tundub, et lähen järjest paremaks ja tugevamaks.

Hoidke ikka oma mindsetti!

No comments: