Sunday, January 24, 2010

EMV kokkuvõte

1)event NL500 Tõenäoliselt mängisin kõige parima mängu EMV tsüklis.
2)STUD1000 Ei mänginud just A mängu, aga cashisin
3)HU2000 Lõppes fiaskoga, sest bluffisin paari käega kogu staki ära.
4)OMAHA3k Magasin sisse...
5)ME5k Sellest räägin lähemalt

Laud oli suht tundmatuid nägusid täis+Meeksa

Laud oli üllatvalt weak tight. Aga ma vb ei oskanud seda eritiära kasutada ja stack sisuliselt seisis algse 10k juures. Lõpuks läksin aggromaks ja tõusin 13k peale. Aga siis tuli table break ja mind viidi heats lauast ära. Siis sattusin lauda, kus oli Revo Kink ja terve hunnik fishe. Revo oli juba mõnuse 30k stackiga ja kontrollis lauda.
Aga, et minul oli stack ca 12k ja blindid 300/400 lisaks veel hubnnik 5k shortstacke, siis ei näinud eriti põhjust õhuga seal bluffima hakata kui võin saada vastulöögi minishortidelt. Tiksusin kuni 10k-ni ja laud lõhuti uuesti.

Siis viidi mind uude lauda, kus olid Veiko Aava,short Gryntal,Ermo Kosk ja Evely Ventsli:)

10k-13k tiksusin kuni 2 levelit. Sain 2 kätt KK ja AK, aga oluliselt stacki ei suutnud sellega tõsta. Nt KK-ga ma 3 bettsiin Gryntali avatõstet, Gryntal viskas AQ ära. Pärast mõtlesin, et oleks võinud ka callida, kuid juba avatõste +blindid andsid mu stackile ca 30% lisa, seega ilma võitluseta poti saamine pole ka just paha.

Viimane käsi, Imre Leibold tuli lauda ja tõsis esimese käe, et blindid olid (00/400 leidsin SB-lt 99 ja panin 8k-ga nuppe. Imre mõnuledes callis KK-ga ja out.

No comments: