Saturday, February 6, 2010

Holdem series

mängisin siis kokku 3 eventi.
1100 warm-up. Warm-upis ikaldusin suht bubble-lähistel
2200 shorthanded õnnestus kotti panna. Üldiselt selline struktuur õudsalt meeldis. SH on ikka midgai muud kui FR. Saab ikka pokkeirt mängida, mitte nittina kätt oodata.
Loomulikult oli ka kaardijooksul oma osa
Näide. UTG raisib 300(blindid 100) Jurno callib (5k stack) ma ch callin ka 58s-ga buttonilt. Flop uskumatu 588. UTG chekib. Jurno overbetib veic 1500. Ma "ägisedes" callin . Turn tuleb minule mittemeeldiv 5, mis võib actioni sulgeda. Jurno ikka betib 2k, ma jälle ägisedes callin. River tuleb jälle sutsu ebameeldiv kaart A. Jurno nyyd chekib jättes 1500 endale taha. Ei anna armu ja betin ta allinni, ta maksab ja viskab kohe minema näidates yhte K-d...Kas tõesti KK?
Bubles mu chiplead kuivas jälle veidi kokku. Kui 3-kesi jäime alles oli Samakas chipleaderks saanud. 2 allinn kätt tema vastu ja läksin hu-sse 55k-9k chipleadiga, mis suht kiiretsi ära vormistasin. Ja sain kapi peale ilusa karika.

Natuke 5k ME-st

Kairiti vastu andsin suht alguses pea 4k ära ja hakkasin shordina virelema., kuni stack kahanes 4k-ni. Katri vastu tuli double up ja nyyd 8k. Virelesin edasi kuni blindideni 600/300 kui panin a9 nuppe mille Kairit KK callis ja out.

No comments: