Thursday, May 31, 2007

Võit taskus

Mnjah,võit taskus ja elu läheb edasi.Suutsin skeptikutele väita,et ka tight mängija suudab turniire võita.Lisaks ehtne näide oli eile.Kui finaallaud avanes oli ühel stakk ca 400k(keskmine oli vist ca 120k),kusjuures oli veel tight mängija,aga ta ei saanud üle 5-nd koha.Lihtsalt kiired levelid ja suured blindid teevad oma töö.Suure staki majandamine on teadus omaette.Need,kes arvavad et voivad valimatult reisimistega hiidstakiga lahmida ja arvates,et shortstakid jälgivad üksteist voi kardavad välja kukkuda on ikka suht naiivne. Jah sa saad suruda neid,aga need kohad peavad olema hästi välja mõeldud ja planeeritud.
Tõesti imelik,aga vingun enda mängu puhul suht tihti.Olen alati arvanud ,et 10-st 2 turniiri mängin halvasti,3 mängin kesiselt ja 5 turniiri OK.Seega tuleb inimlik veaprotsent sisse ja selle vastu ei saa midagi teha.Ja need turniirid mis ma halvasti olen mänginud on olnud tegemist hiidbluffidega(st need lihtsalt pole töödanud).Ilmselt sellised suured blufid,tricky slowplay blufid töötavad ainult tugevate mõtlevate prode vastu.
Jah mis sest muutus-tegelikult midagi.Lihtsalt ma saan nüüd tugevama backiga mängida kõrgemaid limiite ja natuke edasi liikuda.

No comments: