Wednesday, August 8, 2007

2200NL

Oeh...läks halvasti..Eks see ikkagi see 30min paras turbo ole..aga isegi turbo turniiridel ma ei jõua kuskile.
Grindisin 2,4k ja 4k vahel.Mängu probleem järgmine millest kõik arenes.
Mul stack ca 3k blindid 300,olen buttonil ja käeks Q4off(kõik foldivad minuni).Oleks pidanud pushima,aga see kord ma ei pushinud,sest ma olin hiljuti just LP pushinud(kahjuks käega) ja mõtlesin et jätan vahele.Tegelikult see oli viga,millest kõik arenes.järgmine ring tulid vastu juba 400 blindid.Mul 96off.Button tegi 2x raisi.Nu motlesin et nii odavalt ma blinde ära ei anna(oleks ma foldinud oleks ma läinud tõenäoliselt järgmisele ringile 2400 stackiga ja 400 blindidega)Millegipärast minule selline tulevikumuusika ei meeldinud ja otsustasin blindi kaitsta callides.Flop K27.Minu jaoks täitsa mööda flop.Olin valmis poti ära andma cont beti peale mida ei tulnud,sets tuli check.....turn blank.Peas käib lühis jalähen allinni suht kindel call,näitab KT.Drawing dead ja out.Nu panin ta ehk Ax,väikse pocketi peale.Pot oli siiski 1800 ja mul oli 2600 järgi.Kui vend oli kaval ja otsustas mind sissemeelitada,siis tal see õnnestus.Tagantjärgi olin masenduses,sest oleksin tahtnud turnirilt lahkuda ikka nn live oddsidega vähemalt,nu ei õnnestunud.
Situatsiooni luckiga endiselt probleeme.kui blindid olid ca 200 voi 300 varastati mu blindi pidevalt.BB leian KK,seekord folditakse minuni...ups
Mis siis öelda.Kindlasti dead moneyga on lauas probleeme,sest ega skandinaavlased taha ka
karikata koju minna.
Kindlasti tahan minna omaha turniriile.Ja kui ma ennem otsustasin,et ei mängi main eventi pole väärt,siis nüüd tahan mängida.

1 comment:

Ranka said...

sul iiga räigelt sitasti l2heb. võta veitsa puhkust. mine maale vanaema juurde, s88 pannkooke, suple tiigis koos konnadega ja tõmba vesipiipu.

'see aitab. või tahad põhja minna, kui vene kirves?