Friday, August 3, 2007

Freerollid...

Mängisin 5k freerolli triobetis.Bustisin overpairi 2 korda sunnitud QQvs KK ja mitte sunnitud 77 vs QQ.Krt PokerGod please anna mulle seda õnne ikka kallimatel turnadel,mitte freerollidel!
ga mis on selle jutu mõte.Seekord mängisin seda freerolli suht tõsiselt ja mõtlesin kust saaks chipse nn risk free.Tegelikult pole üldse teab mis kerge mängida.Jah on plaju nõrku mängjaid,kuid ende hulga son kindlasti ka häid mängijaid.Ja hakka nyyd oletama,mis skiliga su opponent on.
Ehtne freerolli näide
Üks vend istus blindil 400,teine vant läks UTG allinni 550.Blinil olev tüüp....fold..
Ok see eellugu,nüüd see vend kes ol foldninud limpis 400(4k stakk),ma leian BB 77.Lähen allinni(panen ta Ax peale,mis freerollil suht tavaline)Võta näpust callib QQ-ga..
Hakka nüüd mõtlema,kas tal ongi harjumus QQ-d callida või oli see "tricky" limp.Igatahes minu read läks täiega metsa.Ainuke,kus ma tundin end mugavalt oli nn standard allinn mäng,mis ei sõltu vastase psühholoogiast.

2 comments:

levis said...
This comment has been removed by the author.
levis said...

Mõtlesin kah, et mängin täiesti tõsiselt, aga sähhh.. sain varakult sule sappa... flopis all-in ning vastased saavad riveriks ju alati oma mastile pihta :(
-----------
hetkel lõpetasin kaks starsi turnat sekundiliste vahedega. Üks oli 100FPP 20k ja teine 130FPP satikas. Keskmine stack ja preflop all-in.. QQvs66 ja teisel turniiril KKvsJJ. Muidugi vastased kobistasid ära.