Sunday, February 22, 2009

Mõttetu nädal

Pokkerit see nädal eriti ei mänginudki.Tegin sportbettinguid,millega hävisin täielikult.Lisaks andis minu 20 aastat autokene otsad.Eks nüüd näeb,kas tuleb raskel ajal investeering teha või mitte.Lihtsalt kopp on ees värisemisest,et auto võib ristmikul otsad anda.Samas jälle pm autokulu on korralik rahapõletus.
Seoses sellega sai pikka aega ühissõidukiga sõidetud.Kui järsku minu kõrval hakkasid 3 venelast teineteisega kaklema.Lahe oli näha,kuda pool bussi valgus yhele poole ka mina.
Aga kuda peaks sellises olukorras käituma?Minu arust täiesti lose lose situatsioon.
Ükskõik kas sa selles kähmluses jääd peale või mitte oled kaotanud.Mis kasu on nn "hero" staatusest,kui sa nt homme pead tööle minema ja su lõualuu on puruks löödud vms.Kõigil on sust suva,aga ise pead vaatama kuidas edasi elada.
Pealegi sellel kaagil pole mitte sittagi kaotada.Tal tõenäoliselt niikuinii elu perses.
Samuti kui oleks endal nn elu perses ja suitsiidi mõted pead,siis võiks ju ka mürada ja herot mängida...Seega praegu jäi sellise tossiku mulje,aga tagantjärgi ei oska ka kudiagi teistmoodi käituda.Samas paljudele inimestel sisuliselt ei tekigi selliseid dilemmasid.Sõidavad koguaeg autoga uksest ukseni..urgastesse ei ronita,pidu pannakse ka ekslusiivkohtades jne

4 comments:

Keiss said...

Ma mõtlen samamoodi. Seal valikut ei olnud.

sancs said...

Suht standart situatsioon, ise liigun küll autoga, aga selliseid juhtumeid on elus küll ja küll ette tulnud, kus tuleb enne tegutsema asumist prioriteedid silme eest kiiresti läbi lasta ja mõõnda, et see ei ole see päris õige koht kangelase mängimiseks.

Nagu ka pokkeris, mida suurem stack sul on, seda rohkem kaalud all-in'i minemist, ilmselgelt oli sul vastas shortstacker :D

vsiu100 said...

ole mõistlik ja osta auto. jäävad ära sellised olukorrad. praegu saab ju auto väga soodsa hinnaga.
see ei ole raha põletamine.
see on investeerimine enda elusse.
on ju migav kiirelt ja mugavalt punktist A punkti B jõuda.
või -20C vaadata
bussi ootavaid inimesi.
mul isiklikult läheb alati tuju heaks, kui vahipatist mööda sõidan. poisid marsivad, vihma kallab, aga mul on soe ja kuiv:)

Blogger said...

There is SHOCKING news in the sports betting world.

It's been said that every bettor must watch this,

Watch this now or stop placing bets on sports...

Sports Cash System - SPORTS CASINO ROBOT