Tuesday, April 21, 2009

Kahetised tunded.

Elu läheb tasapisi.Nikerdan ikka lõputööd ja mingi selgroog hakkab juba kujunema.ca kuu aega on veel aega.Mis pokkerisse puutub siis läks suht hästi.Suutsin pacificus 2 finaallaua kohta saada(ühe neist ka võita).Mänguline edu on siiski väga hea.Mõlemal korral pumpasin staki ülesse bubbles.Nii,et finaallauda jõuti suht turvaliselt ilma ,et oleks shordiks jäänud.Seega bubbles tuleb täie rauga anda.
Samas raha tuleb ekrgekt läheb.Täna suutsin saada sellise prohmakaga hakkama,mis läks maxma ca 10keeku
Mis puutub kooli,siis loodan,et mul seal ikka kõik viperusteta läheb.Krt näen juba suht palju keskkooli aegseid unenägusid(nagu oleks 15 aastat tagasi läinud).Uskumatu milline deja vu hommikul on ärgates.
Juhendaja juba oli sillas et ma tahan seda teemat ehk edasi arendada jne.Aga oled talle mõista andnud,et olen andetu,idioot,moron.Las võtab inimmaterjali noortest 21 aastastest tudengitest.Minust ei saa never mingit teadusmeest.See oleks häving.St tähendab,et õpin sisuliselt sellist eriala edasi millega mul pole midagi ühist.Aga nagu öeldakse paber on paber.On ka teine alternatiiv minna midagi muud õppima nt Tartusse .Või hoopis panna punkt õpingutele ja reisima minna?Või hoopis hakata cashile rõhku panema ja nn elu kindlustama...

Lisaks olen mõelnud selle peale,et inimene peaks olema rõõmsameelne või sarkasmi täis skeptik.Samas sellised rõõmupallid näevad imalad.Aga samas jälle negatiivsus tõrjub inimesed sinust eemale.Võta ja jäta nüüd,mis on absoluutne tõde.

1 comment:

LuuK said...

Jutt tundub tuttav, selle vahega, et Sina oled oma eluga ka kuskile jõudnud.
Ole täpselt selline nagu Sa tahad. Ise olen peale 10-aastast juurdlemist jõudnud järeldusele, et rõõmupall on toredam olla. Kusjuures, skeptiku ja rõõmupalli vahel ei pea tingimata või olema, samuti ei pea see seotud olema Sinu ümber olevate inimeste arvuga.