Sunday, April 5, 2009

oeh need turnad...

Õppimise kõrvale tegin nyyd paar päeva turnasid ja puhkasin.failisin suht enamuses.
Ma ei tea,mis toimub,aga ma ei mäleta enam starsi turnat,kus ma oleks suurema kui 100$ auhinnaraha.Lihtsalt ehk tundub et olen liiga kärsitu ja tahan kohe actionit.
Pikad levelid...nujah skill...aga ehk mitte minu jaoks.Mis on pikkade levelite eelis?
Teoorias peaks olema see,et sul on võimalus saada rohkem häid käsi ja vastaseid maha võtta.Aga mis siis kui vastased on ka arenendus ja samasugsued nitid?Siis käibki nn tuim istumine ja tunnid mööduvad kui linnutiivul...ja siis hakkad ise tegevust otsima...mis lõpeb krahhiga
Nüüd olen aru saanud,miks MTT-d täielikult suckivad.
Toon näite,kuda ma igavusest actionit otsisin.
NL33$ scoop.Stack mul 20k,opponendil 10k.UTG raisib 350 ma call QQ 4 calli,BB poppab 1200 vms.UTG fold.Ma nüüd mõtlen et ahaa sqweese?kütan nuppe,BB callib.Nu oli aa..
Lihtsalt kohati tekivad foobiad,et kõik mingisugused durri sugused vennad teevad oma muuve ja foldimine on räige -EV.Paraku kipub reaalsus olema,et keerad ikka endale sellise hoogsa käitumisega suht palju sitta.Tagantjärgi vaadates räige viga.

Ma ei tea,aga äkki peaks hakkama MTT-si mängima nn kõrvaltegevusena(nt cashi kõrvale)Mängin oma sabloonpokkerit,mis ma eeldatavasti mängin paremini kui siiani olen mänginud ja ei teki ahvatlusi "metagame" muuvideks.

Olgu turnadega kuda on.Aga nüüd on kaotatud ajast kahju,mis ma õppimisele ei pühendanud.Loodan nüüd alustada järgmist nädalat puhtlat lehelt.

3 comments:

Unknown said...

tabula rasa

Ajuvaba said...

QQ 3bet

Northernwind said...

MTT edu ei seisne nititamises. Do or die võideldes kohe algusest alates.