Sunday, June 21, 2009

Starsi million ja warm-up-mis toimub?

Kui olen suht edukalt turnasid mänginud, siis starsi millioni ja warm-upi koha pealt on küsimärk. Alguses tundub, et kõik ok, kontrollin mängu ja näen ka vigu, mis tunduks nagu teeks mängu heaks ja tihti suudangi teha soodsates seisudes ca 30k alguses, aga siis hakkab mingi porno pihta. Kui blindid ja anted tulevad mängu tasemetel 600/800/1200, siis tunduks nagu stakk sulaks käest. Tunduks nagu kõik fishid on välja langenud esimese 2 tunniga ja asemel on ahned regualrid juba, kes muuve teevad ja käivad mulle ajudele

Üks asi mis mulle muret teeb on see, et ei oska raisidele adjustida.Kõik need starsi peded teevad ca 2-2,5k raisi ja ma ei leia sinna head rohtu. Pacificus raisivad kõik pea 3-4x ja teeb reraise steal mängu atraktiivseks.Aga ma ei oska kudiagi neile mingayraisidele vastata, ei BB-lt ega kuskilt mujalt.(light)3-bette on ehk siis mõtekas teha kui stakid on sügavad, aga nii sügavad need stakid ka ple.

Teiseks tehakse väga häid 2/3 1/2 cbette millele on suht raske vastata,kui sa just ei taha staki sisse blowida ja loota,et vastasel pole kätt:)

Mida siis peaks mängus muutma. Hakkama ka julmalt MP gayraisima sitaga ja vaatan, mida vastased teevad? BB-julmalt callima ?

Igatahes tundub, et pacificu edukas nn standard stiil ei taha starsis töötada ja vaja oleks midagi muuta

Samuti olen cpu üles pannud ja plaan starsi needusest läbi närida ja lõpuks võitma hakata. Samuti olen pannud pea pool müüki, .st pühapäeval 430$ kaotada on mu bankrollile liiga suur suutäis

1 comment:

Northernwind said...

Kaitse "pedede" vastu, rohkem resteal-i. Stop and go flopist.