Sunday, June 10, 2007

10 juuni

Näd vahetus osalesin Highrollers weekendil pargis vahelduse mõttes.
Mõlemad turnad jäin rahata,kuigi mängisin üle pika aja head mängu.
Mis seal ikka,kohati olen harjunud netiturnadega ja nende variatsioonidega ja suudan käituda,kui tundetu liinitööline.Aga livis kohati lendab katus ära,kui luckybox pole sinuga,teed 5 tunnise mängu ja out ja no money.Vb loobun täiega live turnade mängimisest ja osalen ainult seal kus meistritiitleid ja feimi jagatakse.
Ongame vorgus järjekordne 300 cashi miinus.Nu ei saa seal mängu käima.
Aga midagi ka head..mu jünger naxer suutis lopuks manionis ok 11 koha saada,oleks luckybox lopuni töödanud oleks finaalalud .aga hea esitus ka sellepoolest,et ta on suutnud 3-l viimasel turniril teha 15k+ staki.Ka see juba midagi.

2 comments:

Ranka said...

Privador kirjuta endas ka siia. Millal ja miks pokkerit mängima hakkasid, kuidas arenesid (õppisid ise, lugesid raamatuid, sõbrad õpetasid jen), eesmärgid, suurimad võidud ja kaotuse jne.

Ja naxeri mansioni m2ngus vaatasin sinna maani, kus ta sai 7k chipse ja kui ma nyyd ei exi oli 80 meest alles. siis tuli uni peale ja väike pikutamis paus. õhtul vaatasin turniiri lobbyt ja oligi 11-nes :) Õnnitlused talle.

Ranka said...

tra hakkab pihta raisk! juba teist päeva pole mitte midagi lugeda! Privador kirjuta krt midagi, nii igav sa ka ei ole, et päevas midagi korda ei saatnud.