Sunday, June 17, 2007

Kurb,kurb naxer..

Gambleri weekend ei lõppenud mitte kahjuks sellega.Nimelt naxer peale KK vs AA läks nii totaalselt tilti cashgameis,et mängis ka minu rahad maha,mis olid tema accoundil.
Igatahes on igasugune usaldus tema vastu kadunud..Oli ju selgelt öeldud,et et ühist raha ei puututa(ka tildis olles).Aga jah ...seda ei suudeta kui ollakse mängur.Ma ei saa enam sellist inimest usaldada..Igatahes on ta mulle hunnik raha nüüd võlgu ja loodetavasti asi laheneb kiiresti.

3 comments:

Ranka said...

loodame, et summad ei olnud väga suured, et üksteise elude kallale peate tikkuma ning asjad lahendate härrasmehelikult.

Naxer said...

Njh...ega ma oma tegevust heaks ei kiida ega õigusta,samas Rain kaudselt õhutas mind gamblima oma gamblimistega eeskuju andes, seades mulle norme, palju pean kokku gamblima sendipealt, et mingeid projekte ette võtta vms. Loodan, et saan temaga ka edaspidi normaalselt läbi,lihtsalt deale enam ei tee (selliseid vähemalt, kus mõlemad osapooled ei pane raha lauale kohe konkreetselt vms). Otsustasin, et võlgu mängida enam ei kavatse ja pean suutma ise hakkama saada. Rain saab oma rahad peagi kätte kuna mulle on samuti lubatud lähiajal maksta! See tema osa oliseal mingi 600$ kui mina kaotasin üle 1500...

Ranka said...

600$ pole midagi hullu :)