Saturday, June 16, 2007

Supertilt

Jah...kust alustada..eile käisin kasiinos,kaotasin lauas 31k BJ lauas..
Igatahes analüüsin olukorda,aga eks see oli lõpptulemus suvest,pokkeri kaugenemisest,igavusest.
Olen arvanud,et prof mängijas pesitseb Gambler,iseasi,kes sellist poolt suudab kontrollida.
Igatahes proovin kasiinomänge enam suve lõpuni mitte mängida.Eks olen enda peale kuri ja see meel kestab min 3 kuud ja ei tee mõttetuid raha aukutoppimisi.
Raha rahaks,aga olen suht väikses kriisis.Midagi ei paku rõõmu ,naudingut.Olen laisaks muutunud.
Vb peaks keskkonda täielikult vahetama ja pokkeriga pausi tegema.
Lisaks rõhub mu tegemisi l ülikooli lõputöö tegemine.Kusjuures aega on tohutult,aga konsentreerimine on 0.Eks näeb kas mu 8 aastat Ülikooli pingis nühkimine ära nullitakse.Igatahes hea uudis on see,et sügisel mind eksmatrikuleeritakse,kas siis pidulikult diplomiga või kinga saades.Parem õudne lõpp,kui lõputu õudus.

4 comments:

Ranka said...

panustasid üle oma bankrolli?

Rainman said...

Bankrolliga pole seal mingit seotust.-EV mäng igal juhul...

Ranka said...

no kui ma käin kasinnis mängimas või ülüldse 1 kõik, kuhu panustan siis on mul arvel/kaasas bankroll mille kaotamist võin omale lubada ja mille kaotuse korral ma pahaseks ei lähe. Pokkerikontodel hoian ka 400-500$ ja see raha ongi seal gamblemiseks või kui kasiinosse lähen 2k taskus,siis see raha on maha mängimiseks ja kui selle maha mängin siis ei ole pärast vingumist, mida tegin. Vaid nii see oligi ju planeeritud.

Aga sinu bankroll managmendist ei tea ma midagi :) Aga kõva, et blogi uuendad.

Mulle meeldib.

levis said...

Loodan, et jutt käis ikka eek'idest.
Kunagi kui üldse alustasin mängimist, siis partypokeris tagusin NL25 laudu. Seal pakuti siis ka võimalust maja vastu blackjacki mängida. Mõtlesin, et lihtsalt proovin korraks ja mängin 2$ maha. Tulemus oli see, et lühikese ajaga mängisin 50$ maha. Rohkem pole ma enam blackjacki üldse kuskil mänginud.