Thursday, May 22, 2008

Tartu ,linn

Kirjutan,kui meeled veel erksad.Täna siis läksin Tartusse oli asjajamisi.Sõitsin bussiga sinna ja võtsin mugava hotelli.Käisin ka olympicus,sest reisiraha oli vaja ju tagasi teenida!
Sain plaanipäraselt mängida tõstsin 50-500.Esimesed 4-5 tundi olid katastroof-õigemini elles mõttes,et count pendelda kuskil 0 ja -10 vahel,et isegi actionit polnud.
Siis ma ei tea kas ma kujutasin ette,aga pit boss otsis paaniliselt mu isikut taga .Koguaeg salapärased tel kõned.Ja kui diiler lõpetas siis pit boss küsis kuda ma tõstsin vms nn poolvaikselt.
Yhesõnaga vb ma kujutasin seda ette.Aga pilgud,sahkerdamine jms crap on tuttav mulle.Tundsin ennast ebamugavalt aga lõpus oli pohhui ja count hakkas ka tulema ja sain laksida,jäin ca 5k plussi,mis pole sellise spreadi kohta halb tulemus.Siis ca 4 öösel ilmus kohale L.oma sõbraga.Kohe olid tal pea esimesed sõnad "Et loed kaarte jah""kuda läheb"Võite arvate,kas sellised laused ei ärritunud mind,eriti kui pit boss oli minu peale sellist nõiajahti pidanud.Kahmasin kiirelt chipsid ja kadusin.Siis läksime Classicusse ja seal L. hakkas mu mängu kohta küsima ,et miks sa nii teed,et mingi teooria väää!Tahtsin ta peale karjuda ta classicust välja sai,aga mida sa täiskaaniga ikka räägid.
See situatsioon meenutas pärlide sigade ette viskamist.Naxer on teinud väga kõvat arendustööd.Ja kui ta jüngritest ise ei suuda ega taha midagi õppida,siis peab ta ilmtingimata teistele sitta keerama,kas lollusest,kadedusest vms Heategu ei jää karistamata!
Sry aga maani täis olek pole vabandus
Saan aru,et raske töölisklassi töönädal seljataga ja nv algus tulemas,ja siis on vaja zombina ringi käia.Siis PÜHAPÄEV saab jälle risti tabelisse panna,et sai jälle kuskil kraavis ropsitud ja mäluaugud jne

Oehhh...aga Tartu on lahe...inimesed tunduvad kuidagi loiumad,aeg käib aeglasemalt jne

2 comments:

Unknown said...

oot, see L. oli naxer w? xD

Naxer said...

Naxer oli sel ajal Leedus ja kaotas ise BJ-s 25k. Ning Naxer ei ole töölisklass kuna pole kunagi elus tööl käinud. Kraavis ärkamine pole tal ka väga kombeks. L. üks Naxeri sõber lihtsalt, kes armastab vahel lõbusalt aega viita ja teab, et on olemas kaardilugemine jms, kuid asja ise praktikas rakendada pole viitsinud.