Thursday, May 1, 2008

Väike gambling Tartus

Läksin siis Tartusse volbrile.Plaan oli siis natuke Tartu õhku hingata ja gamblida.
Saabusin Olympicusse,aga cashi laud ei töötanud.Naxer ajas seal mingit mängijaid kokku(Tartus peab olema 5 mängijat,et laud avatakse)Istusine siis niisama,naxer pani rulli ma BJ
BJ ma hävisin ca 5k.Kuid õietigi ei saanud käivetki teha.Sest mõttetud jorsid olid lauas,kes olid sigaaeglased,lõpuks pandi veel mingi õpilasdiiler,kes oli täiesti lootusetu.
Varsti naxer sai mingi pundi kokku ja läks cashiks.Üldiselt olid kõik dongid
Haruldane polnud case,kus mingi 72TQ2 boardis keegi võttis T paariga 1k poti jne..
Kaart jooksis ja dongid maxid välja.500 tgein ca 2k+.Oota kätt ja maxtakse välja-easy game

Aga midagi käib närvidele ka ,inimesed tulevad üldsjuhul sinna aega viitma.Mina siiski eelkõige võitma.Aga vahepeal käib mõte läbi nagu oleksin mingi assostiaal,kes nn toidupalu korjab
Whatever dongid nad ka ei oleks,aga nad saavad aru,et ma mängin nn tõsiselt.Seega mõni pot võib mulle tulla nn donk callib riveris A-high vms,et vaatame mis sul on.Et jääks tunne nagu mängija teeb annetuse sihipäraselt ,et ala sul vaja ju 7 last ka vaja toita ja elekter maksta jne..
Kohati tekib alandav ja odav tunne?Mida arvavad sellest teised?

2 comments:

wallah said...

kui sul tekib vastikustunne pokkeris raha võites, siis tuleb küll pokker maha jätta.

imre said...

Kes krt kirjutas selle loo...vist oli Ciaffone.

"Ca 2 korda aastas tuli meie kaardiurkasse mängima pururikas fish. Alati pani hunniku cashi magama ja üksi jäädes me ikka irvitasime ja naersime, milline sucker ta on.

Siis ühel korral, pärast järjekordset kaotust, ütles ta meile enne lahkumist: "Ma tean väga hästi, et te minu kulul nalja visata armastate. Aga teate, mina ei käi siin võitmas, ma käin siin paar korda auru välja laskmas ja kaotatud raha ei loe mulle mitte midagi. Ülejäänud aja teen ma tööd, mis mulle meeldib, veedan palju aega armastava perega, tegelen mitmete hobidega jms.

Ja iga kord, kui ma siia naasen, istute teie siin sigaretisuitsust sinises ja umbses ruumis, üritate elamisraha välja grindida ja unistate rikkurite visiitidest.

Who`s the sucker?